O nas i naszej firmie

AMAGE Systems to na razie niewielki, ale bardzo zaangażowany zespół, którego celem jest wsparcie biznesu. Naszą misją jest dostarczanie praktycznych rozwiązań informatycznych, które błyskawicznie przynoszą wymierne efekty.  Korzystanie z oferowanych przez nas aplikacji to gwarancja bezpieczeństwa dla skomplikowanych instalacji technologicznych, komfort zarządzania ich eksploatacją, dostęp do istotnych informacji w dowolnym miejscu i czasie oraz – co najważniejsze – prawdziwa redukcja strat wynikających z awarii i nieprzewidzianych przestojów i istotne oszczędności dzięki efektywnemu zarządzaniu zasobami. Aplikacje AMAGE to otwarte, nowoczesne i praktyczne rozwiązania, rozwijane od kilku lat w oparciu o doświadczenie. To system zbudowany przez praktyków dla praktyków.  AMAGE to także uniwersalna platforma komunikacji i wymiany informacji między wszystkimi uczestnikami procesów realizacji i eksploatacji inwestycji – od projektanta po końcowego użytkownika. To innowacyjne podejście do procesów biznesowych i żywa wiedza o wszystkim co ważne

Koniecznie skontaktuj się z nami jeśli planujesz, budujesz lub eksploatujesz zakład przemysłowy!

Przekonaj się jak wiele możesz zyskać korzystając z odpowiedniego rozwiązania

Zarząd AMAGE Systems

Sławomir Mikuła

Prezes Zarządu, absolwent kierunku Elektronika i Telekomunikacja Akademii Górniczo-Hutnicznej i doktor nauk technicznych tej uczelni. Twórca i główny architekt systemu Amage, poprzednio zatrudniony jako Członek Zarządu i Dyrektor Działu Badawczo-Rozwojowego w firmie Elsta Elektronika Sp. z o.o. oraz jako Dyrektor ds. Rozwoju w firmie Unicard S.A. Autor wielu publikacji naukowych w polskich i zagranicznych czasopismach i uczestnik międzynarodowych konferencji z obszaru elektroniki. Posiada unikalne kompetencje w zakresie elektronicznej identyfikacji obiektów, oprogramowania systemowego oraz embedded poparte wieloletnim doświadczeniem we wdrożeniach i realizacji kompleksowych projektów z obszaru informatyki, automatyki i elektroniki. Dysponuje bogatym doświadczeniem w kierowaniu projektami – posiada certyfikat PRINCE2. W zarządzie Amage Systems odpowiada za rozwój produktu i zarządzanie projektami wdrożeniowymi.

Maciej Zachara

Wiceprezes Zarządu, z wykształcenia fizyk, doktor nauk fizycznych UJ. Przez wiele lat pracował jako fizyk w europejskich eksperymentach fizyki jądrowej wysokich energii, autor i współautor wielu publikacji naukowych z tej dziedziny. Od 1995 r. aktywny na polskim rynku IT. Przez kilkanaście lat związany z grupą giełdowej spółki Qumak SA, od 2011 do 2015 r. pracował w grupie Voxel SA. Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych o profilu sprzedażowym, operacyjnym i marketingowym, a także w pełnieniu funkcji w zarządach spółek prawa handlowego. Jeden z pionierów rozwiązań CRM na polskim rynku, ekspert w obszarze biznesowych aspektów zarządzania relacjami z klientami i ich doświadczeniem (CEM). Specjalista od systemów IT dla biznesu, autor wielu publikacji z tego zakresu. W zarządzie Amage Systems odpowiada za sprawy organizacyjne oraz sprzedaż i marketing.

Dlaczego AMAGE?

Partnerska współpraca

Państwo, czyli nasi Klienci to przede wszystkim nasi cenni partnerzy. Oferujemy nasze produkty i usługi na atrakcyjnych warunkach oczekując, że Państwo podzielicie się z nami wiedzą i doświadczeniem, które pomogą nam doskonalić i rozwijać nasze aplikacje.

Optymalna konfiguracja – system na miarę

Modułowa architektura, indywidualizacja szczegółowych rozwiązań, łatwość rozbudowy w miarę pojawiających się nowych potrzeb oraz prosta integracja z innymi aplikacjami zapewniają budowę systemu na miarę, zgodnego z potrzebami i możliwościami klienta – gwarantują ekonomiczną opłacalność projektu

System, który przynosi wymierne korzyści

Aplikacje mobilne optymalizowane pod kątem przydatności w trudnych warunkach zapewniają, że informacja wprowadzana u źródła jest dostępna w dowolnym miejscu i czasie. Umożliwia to działania prewencyjne, lepszą organizacje pracy i redukcję wysokich kosztów awarii i przestojów.

Kontakt z AMAGE Systems


*proszę zaznaczyć Recaptcha